tuz@aed.kpi.ua
(044) 204-98-93

Конференції

Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація» Кириленко Єлизавету Олексіївну!

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році, напрям «Інформатика і кібернетика»

Вітаємо переможницю ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році, напрям «Інформатика і кібернетика»
Скрипковську Марію Геннадіївну!

 

ВІСІМНАДЦЯТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Вісімнадцятій міжнародній науково-технічній конференції «ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи».

Конференція буде проводиться у Національному технічному університеі України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Основні дати

 • Для участі в конференції необхідно до 20 березня 2019 року подати до оргкомітету конференції заявку на участь за встановленою формою
 • Кінцевий термін подання тез доповідей – не пізніше 27 березня 2019 року в електронному вигляді
 • Сплата організаційних внесків – не пізніше 10 квітня 2019 року
 • Проведення конференції – 15 – 16 травня 2019 р.

Ознайомитись з матеріалами пленарного та секційних засідань можна за посиланням: https://pbf.kpi.ua/ua/category/science/conference/priladobuduvannya/

Детальніше      Програма         Шаблон тез

 

ХII НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ ПРИЛАДОБУДУВАННЯ»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у ХII науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування».

Конференція буде проводиться у Національному технічному університеі України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 15 – 16 травня 2019 року.

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВКИ ТА МАТЕРІАЛІВ ДОПОВІДЕЙ: 20 квітня 2019 року

ТЕРМІН СПЛАТИ ОРГВНЕСКУ: 28 квітня 2019р

Тези оформлюються у доданому файлі-шаблоні.

Збірник праць_ПУМПБ_2019 можна переглянути на кафедрі АЕД в кабінеті курсового проектуваня корпус 18 ауд.213.

Детальніше             Шаблон тез

 

ДЕВ’ЯТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Дев’ятій міжнародній науково-практичній конференції «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем».

Конференція буде проводиться у Чернігівському національному технологічному університеті 14 – 16 травня 2019 року.

Детальніше

 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інтелектуальні системи та інформаційні технології».

Конференція буде проводиться у Одеському державному екологічному університеті 19 − 24 серпня 2019 року.

Детальніше

 

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МЕТРОЛОГІВ МКМ’2019

(XХІІІ Міжнародний семінар метрологів МСМ’2019)

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній конференції метрологів МКМ’2019.

Конференція буде проводиться у Національному університеті «Львівська політехніка» 10 − 12 вересня 2019 року.

Детальніше

 

XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека»

09-12 жовтня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі м. Києва проводилась XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека». Число експонатів, які демонструвались кафедрою та НДІ АЕД – 2 (Вторинний військовий еталон одиниці електричної напруги від 0,1 В до 1000 В змінного струму в діапазоні частот від 10 Гц до 30 МГц (ВВЕТУ 08-07-01-09) та Ультразвукові фазовані антенні решітки для систем неруйнівного контролю з електронним скануванням проміня). Отримано диплом учасника.

Виставку відвідали студенти 2 курсу та 1 курсу магістратури, які навчаються на кафедрі АЕД.

 

ХVІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2018».

6-8 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі м. Києва проводилась ХVІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2018». Число експонатів, які демонструвались кафедрою та НДІ АЕД – 2 (Мікроінвертор для сонячних електростанцій Smi-360 та Мікроінвертор для сонячних електростанцій U500.32). Отримано диплом учасника.

 

ХIV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНЖЕНЕРНИХ РІШЕНЬ У ПРИЛАДОБУДУВАННІ»

Шановні аспіранти та магістри!

Запрошуємо прийняти участь у ХIV Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Ефективність інженерних рішень у приладобудуванні».

Конференція буде проводиться у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 04 – 05 грудня 2018 року.

Збірник праць_ЕІРП_2018 можна переглянути на кафедрі АЕД в кабінеті курсового проектуваня корпус 18 ауд.213.

Програма ЕІРП-2018

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ У ЦАРИНІ МЕТРОЛОГІЇ “TECHNICAL USING OF MEASUREMENT – 2019”

Шановні аспіранти та магістри технічних університетів України та Європи, а також провідні українські та закордонні науковці в галузі метрології!

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених у царині метрології «Technical Using of Measurement – 2019»

Конференція буде проводиться у м. Славське 29 січня – 2 лютого 2019 року. Під час конференції планується проведення школи-семінару, де відбудуться виступи з доповідями провідних науковців в галузі метрології.

За результатами виголошених на конференції доповідей буде прийматися рішення про рекомендацію до опублікування статей у Віснику Національного університету «Львівська політехніка» «Метрологія та вимірювальна техніка» і журналі «Метрологія та прилади», які входять до наукометричної бази даних Index Copernicus.

Тези та заявки на участь у конференції необхідно подати до 15 січня. Надсилайте матеріали і заявки у електронному вигляді на адресу з темою листа «TUM-2019»: um.conference@gmail.com та поштою за адресою: м. Львів–79016, вул. С.Бандери 12, ІКТА, кафедра ІВТ.

Запрошення, заявки на участь в конференції та іншу інформацію можна знайти в прикріпленому файлі та на сайті Академії метрології України: http://amu.in.ua/developments.

Довідки за телефоном та електронною адресою: Тел.: 032-258-23-94, 095-576-18-34 (з 9.00 до 17.00), Коваль Олександра Йосипівна (відповідальний секретар).

Детальніше        Програма      Збірник тез

 

науково-технічна конференція викладачів, науковців, аспірантів та студентів, присвячена дню науки – 2018

Шановні викладачі, аспіранти та студенти кафедри АЕД!

17 травня 2018 року на ФАКС проводитиметься науково-технічна конференція викладачів, науковців, аспірантів та студентів, присвячена Дню Науки-2018. Матеріали конференції планується опублікувати у вигляді електронного збірника доповідей.

Кінцевий термін прийняття доповідей – 15 травня 2018 року.

Доповіді студентів кафедри АЕД приймаються за електронною адресою dni_nauky_AED@ukr.net

Правила оформленя доповідей        Збірник доповідей

 

II тур всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт – 2018 з напрямку “Інформатика і кібернетика”

Результати II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт – 2018 з напрямку «Інформатика і кібернетика»

Розробка студентки 4 курсу кафедри Автоматизації Експериментальних Досліджень-АЕД (ПБФ, КПІ) Ірини Нерозної в галузі Інтернету речей «Система дистанційного моніторингу та управління мікрокліматом» відзначена дипломом переможця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямку «Інформатика і кібернетика» 2018р. (керівник роботи- доц. Добролюбова М.В. ).

Розроблено систему дистанційного моніторингу та управління мікрокліматом бджолиних вуликів, яка реалізує комплексне регулювання параметрів, що впливають на діяльність бджолиної сім’ї та виконує діагностику її життєвого циклу.

Апаратна частина системи реалізована на базі мікроконтролера ATmega 328p та пристрою-ретранслятора, який передає дані на сервер через GSM модуль. Для передачі параметрів використано протокол MQTT. Зв’язок між пристроями організований по радіоканалу на частоті 433 МГц. Серверна частина реалізована на базі хмарного сервісу CloudMQTT. Візуалізація даних відбувається на смартфоні Android.

Для діагностування життєвого циклу було розроблено класифікатор на базі багатошарової згорткової нейронної мережі на основі бібліотеки TensorFlow. Для розробки програмного забезпечення було використано мову програмування Python 3; бібліотеку машинного навчання TensorFlow; C++ фреймворк Qt 5.6; бібліотеку комп’ютерного зору OpenCV.

 

 

  

  

 

XX науково-технічна конференція студентів та молодих учених “Гіротехнології, навігація, керування рухом та конструювання авіаційно-космічної техніки”

До уваги студентів дипломників та їх керівників!

21 березня 2018 року відбудеться XX науково-технічна конференція студентів та молодих учених “Гіротехнології, навігація, керування рухом та конструювання авіаційно-космічної техніки”

Кожен студент  дипломник (бакалавр, спеціаліст, магістр)  повинен підготувати  та надати тези  доповіді, згідно вимог не пізніше     5 березня 2018 року.

Детальніше            Збірник тез

 

всеукраїнська науково-технічна конференція молодих вчених у царині метрології “technical using of measurement – 2018”

Шановні аспіранти та магістри технічних університетів України та Європи, а також провідні українські та закордонні науковці в галузі метрології!

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених у царині метрології «Technical Using of Measurement – 2018»

Конференція буде проводиться у м. Славське 13-18 лютого 2018 року. Під час конференції планується проведення школи-семінару, де відбудуться виступи з доповідями провідних науковців в галузі метрології.

За результатами виголошених на конференції доповідей буде прийматися рішення про рекомендацію до опублікування статей у Віснику Національного університету «Львівська політехніка» «Метрологія та вимірювальна техніка», що входить до наукометричної бази даних Copernicus.

Тези та заявки на участь у конференції необхідно подати до 1 лютого. Надсилайте матеріали і заявки у електронному вигляді на адресу з темою листа «TUM-2018»: um.conference@gmail.com та поштою за адресою: м. Львів–79016, вул. С.Бандери 12, ІКТА, кафедра ІВТ.

Запрошення, заявки на участь в конференції та іншу інформацію можна знайти в прикріпленому файлі та на сайті Академії метрології України: http://amu.in.ua/developments.

Довідки за телефоном та електронною адресою: Тел.: 032-258-23-94, 095-576-18-34 (з 9.00 до 17.00), Коваль Олександра Йосипівна (відповідальний секретар).

Детальніше            Збірник тез доповідей

 

Семінар National Instruments

10 жовтня 2017 року кафедра та НДІ АЕД взяли участь у сумісному семінарі National Instruments та YEA Engineering «Технологии и решения National Instruments для разработки и тестирования современной электроники и радиотехники».

В ході семінара були представлені нові технологічні рішення компанії National Instruments для автоматизації вимірювань та тестування компонентів і вузлів електронних та радіотехнічних систем, а також рішення компанії YEA Engineering для цифрової обробки радіосигналів, макетування складних НВЧ систем, тестування радіоелектронних пристроїв.

Асистентом кафедри АЕД Козирем Олегом Васильовичем була зроблена доповідь на тему: «Метрологічне забезпечення та контроль системи вимірювання фізичних параметрів відокремлюваних елементів».

Структурна схема КПА                  Загальний вигляд КПА
              

 

Активну участь у семінарі взяли студенти кафедри, які отримали унікальну можливість обговорити свої задачі з інженерами-розробниками систем тестування і інших програмно-апаратних комплексів.

Програма семінару

 

виставка зброя та безпека 2017

10-13 жовтня 2017 року кафедра та НДІ АЕД взяли участь у XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017», яка проводилась у Міжнародному виставковому центрі України (м. Київ, Броварський проспект, 15)».

На виставці були представлені дві розробки НДІ АЕД:

 1. «Ультразвукові фазовані антенні решітки для систем неруйнівного контролю з електронним скануванням проміня».

Опис експоната, рік розроблення технології: Запропоновані ультразвукові фазовані антенні решітки (ФАР) при використанні у складі автоматизованих систем неруйнівного контролю виробів з металу дозволяють підвищити його точність та достовірність. Застосування ФАР надає можливість виконувати електронне керування спрямованістю, формою та енергією поля випромінювання/прийому, що значно збільшує можливості з виявлення дефектів різної величини, конфігурації та просторового розміщення. 2012-2015 р.р.

Сфери застосування та можливі партнери: військова промисловість: авіація, тонкобудування, кораблебудування; атомна енергетика; машинобудування; залізничний транспорт; нафтогазова промисловість;  хімічна промисловість.

 1. «Вторинний військовий еталон одиниці електричної напруги від 0,1 В до 1000 В змінного струму в діапазоні частот від 10 Гц до 30 МГц (ВВЕТУ 08-07-01-09)».

Опис експоната, рік розроблення технології: Автоматизована система, що складається з серійних високоточних вимірювальних пристроїв (мультиметр HP3458A, калібратори В1-29 і Н4-7, вимірювач потужності NRVD з термодатчиком NRV-Z51, нановольтметр HP34420A, частотомір Ch3 64 / 1, аналізатор спектру NI PXI-1042Q та аттенюатор HP8495G) і пристроїв, розроблених і виготовлених НДІ АЕД (блок розширення частотного і динамічного діапазону, блок вимірювальний, 4 комплекти перетворювачів напруги термоелектричних і комутаційних перемикачів). Особливість розробки полягає в тому, що створений еталон перекриває діапазон частот від 1 МГц до 30 МГц та діапазон напруг від 300 В до 1000 В, в яких працює значна кількість засобів вимірювальної техніки в усіх галузях економіки, промисловості, науки та оборони країни. 2005-2009 р.р.

Сфери застосування та можливі партнери: Збройні Сили України (внесений до державного реєстру первинних і вторинних еталонів Україні під номером
BBETУ 08-07-01-09), ДП «Укрметртестстандарт», організації-зберігачі еталонів, підприємства-виготовники високоточного обладнання.

Активну участь у відвідуванні виставки взяли студенти кафедри.

   

   

Каталог виставки

 

науково-технічна конференція викладачів, науковців, аспірантів та студентів, присвячена дню науки – 2017

Шановні викладачі, аспіранти та студенти кафедри АЕД!

6-7 червня 2017 року на ФАКС проводитиметься науково-технічна конференція викладачів, науковців, аспірантів та студентів, присвячена Дню Науки -2017. Матеріали конференції планується опублікувати у вигляді електронного збірника доповідей. Після відповідного рецензування матеріали доповідей будуть рекомендовані до публікації у поточних випусках журналів “Механіка гіроскопічних систем” та “Інформаційні системи, механіка та керування”, які включено до Переліку фахових видань та наукометричної бази Index COPERNICUS.

Кінцевий термін прийняття доповідей – 29 травня 2017 року.

Доповіді приймаються за електронною адресою: dni_nauky_AED@ukr.net

Правила оформлення доповідей               Шаблон Стаття Дні науки АЕД 2017

Збірник доповідей

 

II тур всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напрямку “Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація”

Результати II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році з напрямку “Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація” (студенти групи ВА-61м Черемис Анастасія, Моніт Ярослав).

 

XI міжнародна науково-технічна конференція “Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки”

13-14 квітня 2017 року у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” відбудеться XI Міжнародній науково-технічній конференції “Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки”.
Бажаючим взяти участь у роботі конференції необхідно до 1 березня 2017 року зареєструватися та надати тези на сайті конференції за електронною адресою: conference.gyro.kpi.ua. Також необхідно надіслати тези на електронну пошту конференції: conference.gyro@kpi.ua.

Електронний шаблон доповіді.   Запрошення – 2017Правила оформлення тез – 2017.

Збірник доповідей

 

XX науково-технічна конференція студентів та молодих учених “гіротехнології, навігація, керування рухом та конструювання авіаційно-космічної техніки”

15-16 лютого 2017 року на кафедрі АЕД відбудеться XX науково-технічна конференція студентів та молодих учених “Гіротехнології, навігація, керування рухом та конструювання авіаційно-космічної техніки”. Кожен студент дипломник (бакалавр, спеціаліст, магістр) повинен надати тези доповідей згідно наступних вимог:

 1. Тези доповідей повинні бути підготовлені та надіслані не пізніше 15 січня 2017 року на електронну пошту: kpi_pskla_conference@ukr.net (для формування збірника доповідей), та на адресу: st-marina@yandex.ru (з метою підведення статистики подання тез студентами).
 2. Об’єм тез повинен складати не менше однієї сторінки друкованого тексту (номер шрифту 14, інтервал-одинарний, збережений як “ПІП.doc”), обов’язково в тезах повинен бути присутній номер УДК.
 3. Тези повинні містити такі логічні розділи:
  • Актуальність.
  • Нові наукові та технічні результати.
  • Практична застосованість.

Збірник доповідей

 

Intelligence. Integration. Reliability. ІX international students and young scientists conference 2016

Висвітлено питання проектування та моделювання інерціальних комплексованих, супутникових навігаційних систем, гіроскопічних систем, систем орієнтації та керування, чутливих елементів гіроінерціальних систем – гіроскопів та акселерометрів, а також проектування літальних апаратів та окремих агрегатів. Збірник доповідей.

 

Науково-технічна конференція викладачів, науковців, аспірантів та студентів, присвячена Дню Науки – 2016

30-31 травня 2016 року на ФАКС відбулася науково-технічна конференція викладачів, науковців, аспірантів та студентів, присвячена Дню Науки – 2016. З науковими роботами студентів, що навчаються за спеціалізацією “Інформаційні вимірювальні технології та системи”, можна ознайомитись у секції “Автоматизаці експериментальних досліджень” збірки доповідей конференції.

 

VIII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА “МЕТАЛООБРОБКА. ІНСТРУМЕНТ. ПЛАСТМАСА – 2016”

Кафедра АЕД прийняла участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Металообробка. Інструмент. Пластмаса»

 

XIX науково-технічна конференція студентів та молодих учених “ГІРОТЕХНОЛОГІЇ, НАВІГАЦІЯ, КЕРУВАННЯ РУХОМ ТА КОНСТРУЮВАННЯ АВІАЦІЙНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ 2016”

Висвітлено питання проектування та моделювання інерціальних комплексованих, супутникових навігаційних систем, гіроскопічних систем, систем орієнтації та керування, чутливих елементів гіроінерціальних систем – гіроскопів та акселерометрів, а також проектування літальних апаратів, комплектації та програмування вбудованих систем автоматизації експериментальних досліджень.

Тези доповідей

 

V  Международная научная конференция МОДЕЛИРОВАНИЕ-2016 (25-27 мая 2016, г. Киев)

25-27 мая 2016 года в Институте проблем моделирования в энергетике им. Г.Е. Пухова НАН Украины, г. Киев, состоится пятая научная конференция «Моделирование-2016», посвященная 100-летию со дня рождения академика НАН Украины Г.Е. Пухова и 35-летию со дня основания ИПМЭ им. Г.Е. Пухова НАН Украины. В рамках конференции рассматриваются современные проблемы математического и компьютерного моделирования. ПРОГРАММА КОНФЕРЕНЦИИ предусматривает пленарные доклады ведущих ученых в области моделирования и секционные доклады по тематическим направлениям конференции. Рабочими языками конференции являются английский, русский. Труды конференции будут изданы до начала конференции. Правила оформления и шаблон для текстового редактора MS WORD находятся на сайте конференции.

КОНЕЧНЫЕ ДАТЫ

Заявка на участие, текст доклада: 10.04.2016

Уведомление о принятии доклада: 25.04.2016

Оплата оргвзноса: 01.05.2016

Начало конференции: 25.05.2016

Подробная, информация и регистрация для участия проводится через сайт конференции http://www.ipme.kiev.ua/rus/conference/pukhov100.htm

 

Молодежный форум – 2016

Харьковский национальный университет радиоэлектроники (ХНУРЭ) приглашает студентов, аспирантов и молодых ученых принять участие в работе 20-го Юбилейного международного молодежного форума «РАДИОЭЛЕКТРОНИКА И МОЛОДЕЖЬ В ХХI ВЕКЕ», который состоится  19 – 21 апреля  2016 г

Інформаційний лист (UA)Інформаційний лист (RU)

 

ШОСТА МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ “Сучасні інформаційні технології 2016”

Інформація про 6-у міжнародну наукову конференцію “Сучасні інформаційні технології 2016”: Інформаційний лист.

 

13-й Міжнародний науково-технічний семінар “Неопределенность измерения: научные, прикладные,  нормативные и методические аспекты”

Інформація про 13-й Міжнародний науково-технічний семінар “Неопределенность измерения: научные, прикладные,  нормативные и методические аспекты”: ЗаявкаІнформаційний лист.  Правила оформлення.

 

Сенсорна електроніка та мікросистемні технології

Міністерство освіти і науки України, Державний фонд фундаментальних досліджень України, Відділення фізики і астрономії Національної академії наук України, Наукова рада з проблеми “Фізика напівпровідників та напівпровідникові пристрої” Національної академії наук України, Українське фізичне товариство, Академія наук вищої школи України, Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Міжвідомчий науково-навчальний фізико-технічний центр МОН і НАН України проводять 7-му Міжнародну науково-технічну конференцію “Сенсорна електроніка та мікросистемні технології” (з виставкою розробок та промислових зразків сенсорів), Україна, Одеса,  30 травня – 3 червня 2016 р. Метою конференції та виставки є розгляд досягнень у цій галузі і широке обговорення сучасних проблем у різних напрямах сенсоріки.

Перше інформаційне повідомлення (UA), Call for papers (EN)

 

Technical Using of Measurement – 2016

Шановні аспіранти та магістри технічних університетів України та Європи, а також провідні українські та закордонні науковці в галузі метрології. Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих вчених у царині метрології «Technical Using of Measurement – 2016». Конференція буде проводиться у м. Славське 1-5 лютого 2016 року. Під час конференції планується проведення школи-семінару, де відбудуться виступи з доповідями провідних науковців в галузі метрології.
Матеріали конференції у вигляді збірника тез доповідей планується опублікувати на електронному носії. Матеріали доповідей, виголошені на конференції та рекомендовані до публікації, будуть опубліковані відповідно до вимог журналу «Метрологія та прилади».
Тези та заявки на участь у конференції необхідно подати до 20 грудня.

Запрошення, заявки на участь в конференції та іншу інформацію можна знайти в прикріпленому файлі та на сайті Академії метрології України. Довідки за телефоном +38 067 927-08-53 та електронною адресою natalia.gots@lp.edu.ua (Гоц Наталія Євгенівна – відповідальний секретар).

Запрошення_2016

 

Х Міжнародна науково-технічна конференція «Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки» (28-29 січня 2015)

У конференції взяли участь вчені, дослідники, аспіранти і студенти факультету авіаційних і космічних систем, приладобудівного та інших факультетів НТУУ «КПІ», колеги з інших організацій – Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАНУ, ДП «Оризон-Навігація», Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Інституту космічних досліджень НАНУ і ДКАУ, ДУ «Держгідрографія», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ФДУ «Одеський район Держгідрографії» тощо, а також гості із Варшавського університету технологій.

Тези доповідей

 

ВИМІРЮВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА ДІАГНОСТИКА В ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМАХ 2015

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х Міжнародної науково-технічної конференції «ВИМІРЮВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА ДІАГНОСТИКА В ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМАХ», яка відбудеться 27-29 жовтня 2015 року в ВНТУ, м. Вінниця. Конференція присвячена пам’яті завідувача кафедри метро-логії та промислової автоматики ВНТУ, доктора технічних наук, професора Поджаренка В.О. Метою конференції є висвітлення наукових досягнень провідних вчених України та світу в галузі вимірювання, контролю та діагностики в технічних системах, а також їх застосування на промислових підприємствах України.
Вимоги до оформлення

 

НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ, НАУКОВЦІВ, АСПІРАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ФАКС присвячена Дню Науки – 2015 (27 –29 травня)

Загальною метою науково-технічної конференції є плідне спілкування науково-промислової спільноти, викладачів, науковців, аспірантів, студентів факультету авіаційних і космічних систем з наукових проблем в сфері розвитку авіаційно-космічної галузі України.
Доступний збірник доповідей, які зроблені на конференції з наступних напрямків: автоматизація експериментальних досліджень; метрологія та вимірювальна техніка; літаки та вертольоти; прилади та системи керування літальними апаратами та прикладної механіки.

Збірник доповідей

 

Х Міжнародна науково-технічна конференція «Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки»

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х Міжнародної науково-технічної конференції «Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки», яка відбудеться 16-17 квітня 2015 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут», м. Київ.