tuz@aed.kpi.ua
(044) 204-98-93

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ У ЦАРИНІ МЕТРОЛОГІЇ “TECHNICAL USING OF MEASUREMENT – 2019”

Детальніше       Програма       Збірник тез

 

науково-технічна конференція викладачів, науковців, аспірантів та студентів, присвячена дню науки – 2018

Збірник доповідей

 

XX науково-технічна конференція студентів та молодих учених “Гіротехнології, навігація, керування рухом та конструювання авіаційно-космічної техніки”

Детальніше       Збірник тез

 

всеукраїнська науково-технічна конференція молодих вчених у царині метрології “technical using of measurement – 2018”

Детальніше        Збірник тез доповідей

 

науково-технічна конференція викладачів, науковців, аспірантів та студентів, присвячена дню науки – 2017

Збірник доповідей

 

XI міжнародна науково-технічна конференція “Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки”

Збірник доповідей

 

всеукраїнська студентська науково-практична конференція “наука xxi століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень”

Запрошуємо студентів взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції “Наука XXI століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень”, яка відбудеться 22 березня 2017 року у м. Києві за адресою: проспект Перемоги, 37, корпус 7, Національний технічний університет України “КПІ  імені Ігоря Сікорського”, факультет лінгвістики.

Тези та заявки на участь в конференції необхідно подати до 15 лютого 2017 року. Запрошення, заявки на участь в конференції та іншу інформацію можна знайти в прикріпленому файлі: http://kamts1.kpi.ua/node/2101

 

XХ науково-технічна конференція студентів та молодих учених «ГІРОТЕХНОЛОГІЇ, НАВІГАЦІЯ, КЕРУВАННЯ РУХОМ ТА КОНСТРУЮВАННЯ АВІАЦІЙНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ»

14-15 лютого 2017 року на кафедрі АЕД відбудеться XX науково-технічна конференція студентів та молодих учених “Гіротехнології, навігація, керування рухом та конструювання авіаційно-космічної техніки”. Кожен студент дипломник (бакалавр, спеціаліст, магістр) повинен надати тези доповідей згідно наступних вимог:

  1. Тези доповідей повинні бути підготовлені та надіслані не пізніше 15 січня 2017 року на електронну пошту: kpi_pskla_conference@ukr.net (для формування збірника доповідей), та на адресу: st-marina@yandex.ru (з метою підведення статистики подання тез студентами).
  2. Об’єм тез повинен складати не менше однієї сторінки друкованого тексту (номер шрифту 14, інтервал-одинарний, збережений як “ПІП.doc”), обов’язково в тезах повинен бути присутній номер УДК.
  3. Тези повинні містити такі логічні розділи:
    1) Актуальність. 2) Нові наукові та технічні результати. 3) Практична застосованість.

Збірник доповідей

 

Intelligence. Integration. Reliability. ІX international students and young scientists conference 2016

Висвітлено питання проектування та моделювання інерціальних комплексованих, супутникових навігаційних систем, гіроскопічних систем, систем орієнтації та керування, чутливих елементів гіроінерціальних систем – гіроскопів та акселерометрів, а також проектування літальних апаратів та окремих агрегатів. Збірник доповідей.

 

XIX науково-технічна конференція студентів та молодих учених “ГІРОТЕХНОЛОГІЇ, НАВІГАЦІЯ, КЕРУВАННЯ РУХОМ ТА КОНСТРУЮВАННЯ АВІАЦІЙНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ 2016”

Висвітлено питання проектування та моделювання інерціальних комплексованих, супутникових навігаційних систем, гіроскопічних систем, систем орієнтації та керування, чутливих елементів гіроінерціальних систем – гіроскопів та акселерометрів, а також проектування літальних апаратів, комплектації та програмування вбудованих систем автоматизації експериментальних досліджень.

Тези доповідей

 

«Перспективи розвитку сучасної науки» (м. Харків, 04-05 грудня 2015 р.)

Тези студента кафедри Охріменко Ю. опубліковано у збірнику матеріалів ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку сучасної науки».

 

XIХ науково-технічна конференція студентів та молодих учених «ГІРОТЕХНОЛОГІЇ, НАВІГАЦІЯ, КЕРУВАННЯ РУХОМ ТА КОНСТРУЮВАННЯ АВІАЦІЙНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ»

Шановні студенти та аспіранти кафедри АЕД! Кожен студент-дипломник (бакалавр, спеціаліст, магістр) повинен надати тези доповіді, згідно наступних вимог:

  1. Тези доповідей повинні бути підготовлені та надіслані не пізніше 15 грудня2015 року на електронну пошту iir_faks@ukr.net та для дублювання на електронну пошту: st-marina@yandex.ru.
  2. Об‘єм тез повинен складати не менше однієї сторінки друкованого тексту (номер шрифту 14, інтервал – одинарний,
    збережений як «ПІП.doc»), обов‘язково в тезах повинен бути присутній номер УДК.
  3. Тези повинні містити такі логічні розділи: 1) Актуальність. 2) Наукова новизна. 3) Практична застосовність.

Нагадуємо, що кожному бакалавру та магістру необхідні публікації і участь у конференціях!

 

Х Міжнародна науково-технічна конференція «Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки» (28-29 січня 2015)

У конференції взяли участь вчені, дослідники, аспіранти і студенти факультету авіаційних і космічних систем, приладобудівного та інших факультетів НТУУ «КПІ», колеги з інших організацій – Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАНУ, ДП «Оризон-Навігація», Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Інституту космічних досліджень НАНУ і ДКАУ, ДУ «Держгідрографія», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ФДУ «Одеський район Держгідрографії» тощо, а також гості із Варшавського університету технологій.

Тези доповідей.

 

Х Міжнародна науково-технічна конференція «Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки» (15-17 квітня 2015)

Тези доповідей