tuz@aed.kpi.ua
(044) 204-98-93

ЗАРУБІЖНЕ ПАРТНЕРСТВО

Програма ЄС «Горизонт 2020»

На факультеті авіаційних і космічних систем ведеться активна робота по організації участі в науково-технічній програмі Європейського Союзу «Горизонт 2020». Цю роботу очолює доцент кафедри АЕД Зінченко В.П (zinchenko.vp@gmail.com), а на кафедрі АЕД вона безпосередньо ведеться заступником завідувача кафедри з наукової роботи доц. Добролюбовою М.В. (m.dobroliubova@kpi.ua).

Програма призначена об’єднати все фінансування досліджень та інновацій в ЄС.Цей напрям полягає у підтримці  найкращих ідей, розвитку талантів в Європі. Ця частина програми буде: підтримувати науковців та їхні групи; фінансувати співпрацю в дослідженнях та відкриттях нових та перспективних  областей наукових досліджень; забезпечувати дослідників можливостями для навчання та кар’єрного зростання.

http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/index.html

Програма Європейського союзу “Горизонт 2020”

 

Оголошення конкурсу подвійний диплом та КІСТ

До Вашої уваги представляємо інформацію з приводу оголошення конкурсу за програмою подвійного диплому між НТУУ “КПІ” та КІСТ (Корейський інститут науки та технологій), Південа Корея http://mobilnist.kpi.ua/programms/double-diploma/kist-ta-ntuu-kpi.

Наразі буде проводитися набір на навчання починаючи з 2 -ого семестру 2015/2016 року. Протягом останнього візиту делегації КІСТ біло досягнуто домовленості щодо збільшення кількості квот від НТУУ “КПІ” до 10 осіб щороку.

У виші-партнері представлені наступні наукові підрозділі:

  • Brain Science Institute;
  • Biomedical Research Institute;
  • Green City Technology Institute;
  • Post-Silicon Semiconductor Institute;
  • Robotics and Media Institute;
  • Materials and Life Science Research Division;
  • National Agenda Research Division.

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС плюс ДЛЯ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

19 листопада 2015 р., 9:00-17:00

Київський національний торговельно-економічний університет (м. Київ, вул. Кіото, 19 (біля метро Лісова), Центральний корпус, 2 пов., Конгрес Центр, Актова Зала)