tuz@aed.kpi.ua
(044) 204-98-93

Іменні стипендії

На сьогодні в КПІ ім. Ігоря Сікорського існує 205 іменних (персональних) стипендій, з яких 177 державних та 28 “комерційних”. Це п’ять стипендій Президента України, одна Кабінету Міністрів України, чотири Верховної Ради України, дві іменні стипендії ім. І. Курчатова, 28 стипендій ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського, по одній соціальній стипендії Верховної Ради та Кабінету Міністрів України та 163 факультетські стипендії відомих учених.
Іменні стипендії призначаються за поданням Вчених рад навчального закладу за вагомі досягнення в значущій для університету галузі (науковій, громадській, спортивній, творчій тощо).

 

2015

 

Стипендія ім. Павловського М.А.

Студентам групи ВА-41м Соломко Р., Шнирі А. присуджено стипендію ім. Павловського М.А.

 

Стипендія ім. Корольова С.П.

Студентам груп ВА-41с та ВА-31 Антоненку Т. і Лівадіній А. присуджено стипендію ім. Корольова С.П.

 

Стипендія ім. Сікорського І.І.

Студенту групи ВА-22 Лещенку В. присуджено стипендію ім. Сікорського І.І.

 

Інше

Студентка групи ВА-21 Шинкарьова А. отримала стипендію в рамках освітньої програми International Association of Exchange Student Technical Experience.
Студенти групи ВА-31м Синенко А. та Єрмаков Д. представлені до нагороди премією факультету за участь у виставці «Зброя та Безпека-2015», ІІІ спеціалізованій виставці «Екологія підприємства», VIII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика – 2015».