tuz@aed.kpi.ua
(044) 204-98-93

всеукраїнська студентська науково-практична конференція “наука xxi століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень”

Запрошуємо студентів взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції “Наука XXI століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень”, яка відбудеться 22 березня 2017 року у м. Києві за адресою: проспект Перемоги, 37, корпус 7, Національний технічний університет України “КПІ  імені Ігоря Сікорського”, факультет лінгвістики.

Тези та заявки на участь в конференції необхідно подати до 15 лютого 2017 року. Запрошення, заявки на участь в конференції та іншу інформацію можна знайти в прикріпленому файлі: http://kamts1.kpi.ua/node/2101

 

XХ науково-технічна конференція студентів та молодих учених «ГІРОТЕХНОЛОГІЇ, НАВІГАЦІЯ, КЕРУВАННЯ РУХОМ ТА КОНСТРУЮВАННЯ АВІАЦІЙНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ»

14-15 лютого 2017 року на кафедрі АЕД відбудеться XX науково-технічна конференція студентів та молодих учених “Гіротехнології, навігація, керування рухом та конструювання авіаційно-космічної техніки”. Кожен студент дипломник (бакалавр, спеціаліст, магістр) повинен надати тези доповідей згідно наступних вимог:

  1. Тези доповідей повинні бути підготовлені та надіслані не пізніше 15 січня 2017 року на електронну пошту: kpi_pskla_conference@ukr.net (для формування збірника доповідей), та на адресу: st-marina@yandex.ru (з метою підведення статистики подання тез студентами).
  2. Об’єм тез повинен складати не менше однієї сторінки друкованого тексту (номер шрифту 14, інтервал-одинарний, збережений як “ПІП.doc”), обов’язково в тезах повинен бути присутній номер УДК.
  3. Тези повинні містити такі логічні розділи:
    1) Актуальність. 2) Нові наукові та технічні результати. 3) Практична застосованість.

 

«Перспективи розвитку сучасної науки» (м. Харків, 04-05 грудня 2015 р.)

Тези студента кафедри Охріменко Ю. опубліковано у збірнику матеріалів ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку сучасної науки».

 

XIХ науково-технічна конференція студентів та молодих учених «ГІРОТЕХНОЛОГІЇ, НАВІГАЦІЯ, КЕРУВАННЯ РУХОМ ТА КОНСТРУЮВАННЯ АВІАЦІЙНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ»

Шановні студенти та аспіранти кафедри АЕД! Кожен студент-дипломник (бакалавр, спеціаліст, магістр) повинен надати тези доповіді, згідно наступних вимог:

  1. Тези доповідей повинні бути підготовлені та надіслані не пізніше 15 грудня2015 року на електронну пошту iir_faks@ukr.net та для дублювання на електронну пошту: st-marina@yandex.ru.
  2. Об‘єм тез повинен складати не менше однієї сторінки друкованого тексту (номер шрифту 14, інтервал – одинарний,
    збережений як «ПІП.doc»), обов‘язково в тезах повинен бути присутній номер УДК.
  3. Тези повинні містити такі логічні розділи: 1) Актуальність. 2) Наукова новизна. 3) Практична застосовність.

Нагадуємо, що кожному бакалавру та магістру необхідні публікації і участь у конференціях!

 

Х Міжнародна науково-технічна конференція «Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки» (28-29 січня 2015)

У конференції взяли участь вчені, дослідники, аспіранти і студенти факультету авіаційних і космічних систем, приладобудівного та інших факультетів НТУУ «КПІ», колеги з інших організацій – Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАНУ, ДП «Оризон-Навігація», Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Інституту космічних досліджень НАНУ і ДКАУ, ДУ «Держгідрографія», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ФДУ «Одеський район Держгідрографії» тощо, а також гості із Варшавського університету технологій.

Тези доповідей.