tuz@aed.kpi.ua
(044) 204-98-93

Інтервью зі студентами

Інтерв’ю із студентами 6 курсу кафедри автоматизації експериментальних досліджень (АЕД) ФАКС кпі ім. ігоря сікорського
група ВА-41м

 

Спеціальність: 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

 

Спеціалізація: Інформаційні вимірювальні технології та системи

 

Студенти 6 курсу групи ВА-41м/с відповідали на питання: Де Ви працюєте і чим займаєтесь?

Андрій Закревський

Я стажуюсь в компанії “SoftServe” за напрямом Web-програмування на базі С#.NET. SoftServe- найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Наша команда розробляє сервіси для розподіленої системи керування версіями Git на основі .NET-технологій для Web-додатків з багаторівневою архітектурою. Ми використовуємо технології розробки Web-програм засобами ASP.NET MVC, десктопних програм засобами WPF, реалізацію ORM засобами ADO.NET Entity, а також розробки Web-сервісів з допомогою WСF.

Андрій Чернявський

Працюю в компанії “Sirin Software” на посаді Junior Embedded Linux Engineer. Компанія розробляє програмні продукти в області вбудованих систем, мобільних і веб-додатків, програмування на стороні сервера, веб-дизайну. Однією з сфер діяльності київського підрозділу компанії є розробка прикладного програмного забезпечення для мережевого обладнання, а також написання драйверів для операційних систем Linux, QNX та ін. Я займаюсь розробкою програмного забезпечення вбудованих систем для автоматизації роботи з WiFi-мережами на базі технологій Embedded Linux Software Development: C, C++, bash.

 

Олександр Татарчук

Працюю в компанії “Netcracker Technology” на посаді Junior Software Engineer (Java). «Неткрекер» пропонує унікальний на ринку продукт для галузі телекомунікацій – “Telecom Operations and Management Solution” (TOMS), який включає десятки модулів для забезпечення всіх бізнес-процесів галузі. Основними функціями є підтримка бізнесу (BSS), підтримка операцій (OSS), використання технологій віртуалізації (NFV) та програмного керування мережами передачі даних (SDN). Продукти компанії можна адаптувати під потреби будь-якого замовника. Над цим я працюю разом з іншими випускниками нашої кафедри. Раджу всім абітурієнтам вступати на кафедру АЕД та слідкувати за наборами до навчального центру «Неткрекер» в НТУУ «КПІ»!

 

Світлана Судакова

Я працюю в компанії “Grossum” (http://www.grossum.com/about) на посаді QA Intern. Займаюсь забезпеченням якості програмних продуктів. Ми розробляємо складні Web і мобільні додатки в галузі медіа та електронної комерції. Ми виконуємо проекти для замовників з 16 країн зі всього світу (www.grossum.com/projects). З 2013 року наша компанія виконала 56 проектів. Наш колектив також організував в Києві Symfony-кафе – місце, де PHP/Symfony розробники зустрічаються для обміну досвідом. Робота мені дуже подобається і я вдячна викладачам кафедри АЕД за грунтовну підготовку в галузі комп’ютерних технологій.

 

Богдан Чернях

Я займаюсь розробкою Java-програмного забезпечення для мобільних пристроїв на платформі Android. До проектів, в яких я приймав участь відносяться: розробка програмного забезпечення для керування медичним обладнанням, яке підключене до мобільного пристрою за допомогою інтерфейсу USB; розробка програмного забезпечення для відображення інформації, отриманої від спеціалізованого пеленгатора. Дані, що отримуються з пеленгатора несуть інформацію про потужність радіосигналу спеціальних маяків. Зв’язок з пеленгатором встановлюється за допомогою Bluetooth, а дані передаються в формі інформаційних пакетів. Зараз я стажуюсь в компанії SoftServe за напрямом Java.

 

Юлія Овдієнко

Я працюю в компанії “УаПРОМ”.  Займаюсь супроводженням та підтримкою програмного забезпечення порталу Prom.ua. Prom.ua – це всеукраїнський торговий центр в Інтернеті – унікальна для України торгова площадка з конструктором сайтів. Prom.ua дозволяє покупцям вибрати з величезної кількості пропозицій, а компаніям розмістити інформацію про надані товари і послуги. Портал почав свою роботу в лютому 2008 року, а в 2009 році увійшов до холдингу Allegro Group – найбільшу компанію в галузі електронної комерції в Центральній і Східній Європі. Сьогодні на платформі Prom.ua створили свої сайти понад 362 480 компаній, які розмістили 7 317 640 товарів і послуг в каталозі порталу.

 

Тарас Антоненко

Працюю в компанії “IT Doors”. Розробляю Web-додатки і сервіси, створюю додатки для мобільних пристроїв. Займаюся розробкою програмного комплексу on-line ідентифікації, аналізу та реєстрації показників для процесів, що впливають на безпеку продукції – HACCP CENTER. Компания «IT Doors» займає провідні позиції в  Україні в цьому сегменті. Комплекс забезпечує проведення вимірювань параметрів в контрольних точках виробництва харчової продукції для виявлення їх виходу за граничні значення і вироблення запобіжних дій. Мій сервіс  забезпечує автоматичну реєстрацію даних бездротовими датчиками та введення даних через мобільні пристрої.

 

Андрій Алімов

Я працюю в компанії IZZLY на посаді Java/Android розробника. Створюю пошукові Web-додатки для ринку нерухомості. Суть в тому, що ви не шукаєте, а залишаєте голосову заявку, після чого до вас надходять пропозиції. Щоб звернутися до izzly потрібно встановити додаток на смартфон або просто зайти на сайт www.izzly.co. Немає жодних спеціальних голосових команд для взаємодії. izzly розуміє природну людську мову, спрацьовує розпізнавання мови. Ми буквально розбиваємо фрази користувача на ключові слова. Таким чином, izzly розуміє, що потрібно користувачу.

 

Антон Герасименко

Працюю в ІТ-компанії на посаді розробника програмного забезпечення на мові Erlang. Займаюсь розробкою Web-додатків та бібліотек-фреймворків для грального бізнесу. Мову Erlang розробила і підтримує компанія Ericsson для вирішення завдань в галузі телекомунікацій. Це функціональна мова програмування з динамічною типізацією, головною особливістю якої є програмування на рівні окремих процесів (майже аналог threads в інших мовах програмування), комунікація між якими реалізується за допомогою MPI (Message Passing Interface).

Артур Калмиков

Працюю в компанії Smetner Associates на посаді Java-розробника. Зараз займаюсь розробкою сервісів для однієї з Інтернет-бірж для праці фрілансерів. Це найбільше в світі місце, де можна знайти роботу (або ж виконавця для свого проекту). Творці порталу стверджують, що зараз на ньому зареєстровано 9 млн. фрілансерів і 4 млн. клієнтів, а протягом місяця публікується близько 3 млн. оголошень про роботу.

 

Кирило Ковальчук

Працюю в компанії EPAM Systems на посаді Java-розробника (Junior Software  Java Developer). Виконую проекти в галузі електронної комерції. EPAM надає широкий спектр послуг для підтримки електронної   комерції і цифрового маркетингу для замовників зі сфер традиційної та онлайн-торгівлі, виробництва та дистрибуції споживчих товарів. Ми спеціалізуємося на проектах з організації взаємодії з клієнтами, розробці цифрових стратегій, впровадження платформ для аналітики і маркетингу.

Денис Ліщенко

Працюю в компанії Mauris. Займаюсь Web-програмуванням на мові PHP (PHP Developer). Mauris – це команда фахівців в сфері IT, яка розробила і впровадила десятки програмних рішень в приватні фірми і державні організації. Ми не боїмося труднощів і з радістю беремося за цікавий складний проект. До нас звертаються клієнти з усього світу: Німеччина, Туреччина, Швейцарія, Греція, Великобританія, Росія, Україна. Я проектую і створюю індивідуальні Web-рішення для замовників з різних країн. Це може бути як сайт-каталог з пошуку деталей для автомобіля так і величезна CRM система великої компанії.

 

Олександр Медвєдєв

Я працюю в ІТ-компанії на посаді розробника програмного забезпечення на мові Erlang. Займаюсь розробкою Інтернет-систем в галузі грального бізнесу. Erlang – одна з небагатьох функціональних мов програмування, яка давно і успішно застосовується на практиці. Наприклад – в телекомунікаційних пристроях (Ericsson AXD-301 switch), банківських системах, системах автоматизації, високонавантажених веб-додатках з мільонами запитів (Facebook Chat).

 

Андрій Ольховський

Працюю у компанії Genesis на посаді Android Developer. Займаюся розробкою Java/Android додатків для медійних порталів. Місячна аудиторія всіх наших проектів – понад 70 млн. унікальних користувачів. Проекти Genesis представлені на всіх найпопулярніших платформах – десктоп, мобайл, iOS, Android. Наші проекти відвідує більше 70 мільйонів чоловік в місяць, переглядаючи близько 2 мільярдів сторінок. Ми розвиваємо кілька спільних проектів з провідними міжнародними компаніями. Ми один з найбільших партнерів Google, Facebook, Mail.ru Group таYandex.

 

Андрій Синенко

Працюю в IT-компанія «Еmbedded Solutions UA» на посаді  інженера-програміста (C/C++) вбудованих систем. Займаюсь розробкою програмного забезпечення для бортових комп’ютерів безпілотних літальних апаратів. Вирішую завдання стабілізації відеокамери літального апарата. У польоті стабілізація камери переднього огляду забезпечується відпрацюванням коливань по крену за сигналами автопілота і даними навігаційної системи. Таким чином картинка відеозображення виявляється стабільною, незважаючи на коливання літального апарата по крену.

Роман Соломко

Працюю в компанії «Аеротехніка». Займаюся комп’ютерною розробкою електронних пристроїв для керування повітряним рухом і 3D моделюванням. На сьогодні «Аеротехніка» є єдиним в Україні виробником засобів автоматизації для управління повітряним рухом, які за своїми характеристиками відповідають усім вимогам EUROCONTROL   та багатьох видів продукції спеціального призначення.

 

Денис Єрмаков

Працюю у фірмі FaQtory, на посаді Embedded engineer(С/С++). Займаюсь розробкою апаратно-програмного забезпечення бездротових пристроїв мультимедіа. У цифрових бездротових системах на відміну від аналогових передача сигналу базовим блоком ведеться на частоті 2,4 Ггц. На такій же частоті працюють і інші пристрої з цифровим каналом, зокрема пристрої з Bluetooth. Але там швидкість потоку даних близько 100 кб/с, а для тут вона значно вища – до 2 Мб/с. Це дозволяє істотно поліпшити параметри наскрізного каналу комплекту і наблизити їх до аналогічних для основного джерела – компакт-диска. У результаті маємо повну смугу частот, низький рівень шумів, відсутність компресії в каналі передачі (завдяки високій швидкості потоку даних) і як наслідок – великий динамічний діапазон.

Анна Шнира

Я працюю в корпорації Jabil Circuit, Inc. Це один із найбільших в світі виробників електроніки, який співробітничає з компаніями HP, Philips, IBM. Уже сьогодні в Україні на виробничих потужностях компанії загальною площею 13 000 кв.м. працюють понад 2000 співробітників. З моменту виходу на український ринок в 2004 році Jabil Circuit інвестувала в Україну близько $ 90 млн. Я займаюсь оптимізацією процесів виробництва електроніки з метою підвищення ефективності виробничих систем (посада Lean Coach).

 

Віталій Підойма

Я працюю в компанії Мелексис-Україна. Компанія «Melexis» займається розробкою сучасних SoC мікросхем (систем на кристалі), датчиків Хола, датчиків тиску і прискорення, інфрачервоних і оптичних датчиків, RFID мікросхем, власних мікроконтролерів, програмованих мікросхем з вбудованими датчиками, бездротових систем. Основною галуззю застосування продукції компанії є автомобільна електроніка. Штаб-квартира «Melexis» знаходиться в Бельгії. Я розробляю апаратно-програмне забезпечення інформаційно-вимірювальних систем для дослідження якості Flash-пам’яті.

Богдан Чапалюк

Працюю Java-розробником в компанії “ EPAM Systems ”. (Middle Java Developer). Займаюсь розробкою e-commerce додатків. Компанія EPAM – це найбільший розробник програмного забезпечення в Україні і один з провідних гравців в області консалтингу в Центральній і Східній Європі, на даний момент вона має філії більш ніж у 20 країнах світу. При розробці рішень ми спираємося на провідні платформи для електронної комерції, в тому числі Oracle Commerce, hybris, Magento, а також активно використовуємо технології наших партнерів – Microsoft, IBM, Adobe, Kentico та інших.